Firma sprzątająca CZYSTO TU

CZYSTO TU to firma sprzątająca działającą na terenie Lublina i okolic. Nasza oferta skierowana jest do wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, a także firm administrujących i zarządzających nieruchomościami jak też do właścicieli lub najemców powierzchni biurowych, usługowych, magazynowych jak również osób fizycznych. Dodatkowo świadczymy usługi na rzecz innych firm sprzątających. Ponadto wykonujemy zlecenia na terenie takich obiektów jak szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, obiekty sakralne. Świadczymy usługi w zakresie sprzątania, zamiatania i mycia powierzchni poza tym koszenia trawników, przycinania krzewów, nasadzeń, pielęgnacji rabatek oraz odśnieżania i utrzymania chodników i parkingów, a także dezynfekcji powierzchni.

Nasz Cel

Zdobywanie kolejnych zleceń motywuje nas do podnoszenia jakości naszej pracy. Wraz z rozwojem naszej firmy pragniemy poszerzać ofertę naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań by świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie, a nasi klienci mogli nas polecać z czystym sercem.

Nasza misja

Nasze usługi świadczymy w poczuciu odpowiedzialności i troski za środowisko naturalne. Poprzez zastosowanie wysokiej jakości profesjonalnych i biodegradowalnych środków czyszczących dążymy do ciągłego zmniejszenia ilości zużywanej podczas prac wody.

Nasze Zalety

Ukierunkowanie na potrzeby klienta
Solidność i zaangażowanie
Elastyczne podejście do klienta
Usługi jednorazowe i cykliczne
Kontrola jakości wykonania usługi
Profesjonalne środki czyszczące
Ekologiczne i biodegradowalne środki czyszczące
Szeroka gama maszyn i urządzeń

Dlaczego firma sprzątająca CZYSTO TU?

Konkurencyjne ceny

Ubezpieczenie OC

Doświadzczeni pracowicy